Про нас

Волинське молодіжне об`єднання «Хорс»

about_1Хорс — старослов`янський бог сонця, як версія – старослов`янський бог везіння у мандрівках.

ВМО«ХОРС» — це клуб мандрівників і невгамовних дослідників світу, життя і себе.

Організація виникла у вересні 1996 року, юридично — 2000 року.

about_2

 

 

Мета — гармонійний розвиток фізичної та духовної сфери особистості на основі культурних, естетичних, екологічних та християнських цінностей шляхом залучення молоді, підлітків, сімей та всіх інших громадян до активного дозвілля та творчого пізнання світу, розширення світогляду.

Громадська організація є неполітичним об`єднанням на основі спільності інтересів. А саме – створення здорового духовно соціуму через  повноцінне активне дозвілля, яке б принесло користь здоров’ю (душі і тілу), суспільству, країні, природі.

about_3Волинське молодіжне об`єднання «Хорс» є представництвом Федерації альпінізму та скелелазіння на Волині з 2005 року, співпрацює у різні проміжки часу з управлінням молоді та спорту Волинської держадміністрації, міським відділом у справах сім`ї та молоді, відділом справах сім’Ї,молоді та спорту луцької районної державної адміністрації, службою у справах дітей міста Луцька, Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища у Волинській області, НВК № 10, Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки, історико-культурним заповідником «Старе місто», фірма «Модуль», Кромберг енд Шуберт, ЛуцькПрокат тощо

Позитивні моменти клубу:

  1. Розширення світогляду,розвиток так званого серед науковців «ландшафтного мислення»,що важливо для звичайних громадян і тим більше для науковців (від математиків і фізиків до біологів і географів…)
  2. 3няття соціальних стресів — соціальна реабілітація
  3. Здоровий спосіб життя.
  4. Екологічне виховання та мислення.
  5. Оздоровлення.
  6. Екстрім — досягнення.
  7. Соціальний тренінг та формування соціально-здорових колективів з позитивним мисленням

Волинське молодіжне об`єднання «Хорс» у 2003 році вперше за часів Незалежності України здійснило сходження суто волинської команди на Ельбрус (5642 м) за власної організації та підготовки без посередників .

about_4Окрім мандрів проводиться громадська діяльність: екологічні суботники «Туристичне Еко»( 2000-2006 р.), екологічні моніторинги, робота із девіантними та соціально неблагополучними підлітками, вт.ч таборування до Всесвітнього дня захисту дітей, фотовиставки, створення фільмів «Волинь туристична» для представлення на міжнародний аматорський кінофестиваль «Вітер мандрів» та «Життя без допінгу куріння», програми та проекти : «Молодь. Спорт. Здоровий спосіб життя», «Молодіжний екстрим — здоровий спосіб життя», «Екстрим-таборування до Дня молоді», екологічна програма «Чистий шлях», комплексна експедиція «Стародавня Волинь», Університетські «Говерляни»( СНУ ім. Лесі Українки), діяльність по альпінізму та скелелазінню, в т.ч. представленя команди Волині на всеукраїнських зимових Альпініадах у Карпатах та літніх Альпініадах на Кавказі тощо.

Керівник Волинського молодіжного об`єднання «Хорс» — Корсун Оксана Леонідівна, інструктор по туризму, розряд по альпінізму, один з організаторів першого за часів незалежності сходження волинської команди на найвищу вершину Європи Ельбрус (5642 м), більше 40 раз проводила сходження на Говерлу, в т.ч. половина із них — зимові сходження, влітку активно займається водним туризмом — подорожі річками України на байдарках.