Особливості харчування на сплавах.

Меню для сплаву

Орієнтовний перелік страв у наших походах.

На конкретну подорж формується середнє меню на день з урахуванням смаків максимальної частини учасників (а не особистих побажань як у ресторані). Наприклад, молочна манка, плов із мясом та вегетаріанський борщ. Якщо хтось чогось не їсть із фізіологічних, моральних, релігійних чи гурманських поглядів – то рекомендую мати свої запасні власні продукти . Наприклад, ковбасу до манки, тушонку до вегетаріанського борщу чи навпаки, мюслі замість добротного плову.

Червоний борщ

Щавлевий борщ

Сирний суп (або він же французський суп Парізєн по-туристичному)

Грибна юшка

Уха

Картопля

Гречка

Рис

Горох

Пшеничка

Ячмінна

Банош

Макарони

Вівсянка

Манка

Куліш

Плов

На перекус: ковбаса, сир, халва, сало, печиво. Чай, кава.

Для довідки: це нетипове туристичне меню і будується виключно на ентузіазмі. Типове: рис, гречка, вермишель з тушонкою плюс сало та консерва.

Увага! У кого ОСОБЛИВЕ ХАРЧУВАННЯ – то бере улюблені продукти індивідуально додатково. Наприклад, вегетаріанці чи мясоїди, хто не їсть гречку, вісянку, манку, пшеничку тощо і змушений «пропускати» на свій особистий ризик. Особини які харчуються виключно печивом, цукерками, ковбасою, сиром та помідорами також мають мати їх у себе в достатній кількості.. А також у кого особливий режим харчування, окремий від інших: через 30 хв як виплили, і за 10 хв до того як чергові накрили на стіл. У дану категорію входять всі, в тому числі діти віком від 5 до 16 років. Та старші «діти» теж.

Їжу в походах ми готуємо усі по черзі, по системі чергувань. Черговим  видається вся потрібну їжу, а також розказують як приготувати.

Можна інше: наприклад за додатковою оплатою брати із собою повара.

 

 

 

 

 

Комментирование запрещено