Лікійська стежка 2020

Для довідки: «Рай для мандрівників» — 500 км вражаючих пейзажів, гори, тепле море, безлюдні бухточки, благодатний безпечний клімат, ну дуже привітні люди.  Доречі, людей та навіть туристів тут точно менше ніж на Чорногорі чи Мармаросах на свято.

Лікійська стежка 2020

Березень 
15-22.03 Карійська стежка
23-29.03 Гірський маршрут.

Варіант 1. Фетіє-Калкан. Складність- складний маршрут дикими тропами. Акцент – ночівля в місті-привиді, перехід 4 дні дикими мальовничими горами із загубленими в часі історичними містами і 2 ночівлі на морі, пустеля Патара.

Вартість: 200 доларів

Варіант 2. Фетіє-Фетіє. Складність- середній маршрут дикими тропами:4 дні горами, 4 дні у зворотньому напрямку морськими бухтами. Акцент — ночівля в місті-привиді, райська бухта без людей, долина метеликів, пляжі Олюденіз, можливість стрибнути із паропланом.

Вартість: 200 доларів

Варіант 3. Каш-Калкан.Складність- складний маршрут дикими тропами: 5 днів горами,  2 дні на морі Один із самих незабутніх гірських маршрутів.

Вартість: 200 доларів

Квітень 

29.03-05.04 Еліт гірський спортивний. Без рюкзаків. Ночівля у пансіонах, апартаментах та кемпах. Складність- складний маршрут дикими тропами: 5 днів горами,  2 дні на морі.

Вартість: 400 доларів
06-12.04 Лікійка для романтиків та філософів. Без рюкзаків. Проживання в апартаментах, кемпах та бунгало. Долина метеликів та долина Йогів.

 Вартість: 270 доларів
13-20.04 Фетіє – Патара. Складність – складний маршрут. Акцент — Пляжі Олюденіз, можливість стрибнути із паропланом, долина метеликів (туди зможуть спуститись не всі!), райська бухта без людей,  природний ландшафтний дендропарк, пустеля  Патари.

Вартість: 200 доларів

 

20-26.04 Фетіє-Кабак. Складність – легкий маршрут. Акцент-ночівля в місті-привиді, відвідування пляжів Олюденіз – як обкладинки журналів, можливість стрибнути із паропланом, долина метеликів (туди зможуть спуститись не всі!), місто йогів.

Вартість: 200 доларів

 

Травень
27.04-03.05 Лікійська : гори плюс море

Варіант 1. Хисарчандир-Чирали. Складність- складний маршрут. Акцент – вершина Тахтали, каньйон Гармонії, вогні Химери, фруктовий рай та пляжі Чирали, руїни Олімпоса.

Вартість: 200 доларів

Варіант 2. Каш – бухта Піратів. Складність – середній маршрут. Акцент – ночівлі в неймовірно різноманітних бухтах, в основному безлюдних

Вартість: 200 доларів

 

 

04-11.05 Лікійка морська релакс

Варіант 1. Чирали-Фесаліс. Складність – легкий маршрут. Акцент — вогні Химери, фруктовий рай та пляжі Чирали, руїни Олімпоса, ночівлі в романтичних бухтах (бухта Олеандрів, бухта Моне, бухта диких тюльпанів)

Вартість: 200 доларів

Варіант 2. Наметовий табір у безлюдній бухті. Складність – легкий маршрут. Можливі радіальні виходи у місто-привид, на пароплані та на пляжі Олюденіз, знайомство із містом-красенем Фетіє.

Вартість: 200 доларів

Подорож проводиться за умови набору в групу не менше 5 осіб!

 

У вартість входить:

 • усі переїзди за маршрутом походу у Туреччині;
 • супровід інструкторів;
 • проживання в готелі (чи хостелі, чи  зеленій садибі тощо — 1 ніч  (окрім подорожей «Еліт гірський спортивний» та «Лікійка для філософів та романтиків без рюкзаків»);
 • похідне харчування (готуємо разом);
 • групове похідне спорядження;
 • при потребі – особисте спорядження;
 • похідна аптечка;
 • оплата вхідних квитків на вогні Химери,  заповідник «Каньйон Гармонії» (нижня частина);
 • допомога у купівлі квитків на літаки та потяги;
 • будь-які консультації по маршруту, підготовці до походу і спорядженню.

У вартість не входить (але надається консультація):

 • медична страховка;
 • переліт Київ – Анталія – Київ (від 130$  до 250$);
 • відвідування верхньої частини каньону Гармонії (за бажанням, близько 10$);
 • відвідування ресторанів.

Зареєструватись можна шляхом здачі завдатку та паспортних даних закордонного паспорту.

Тел 099-63-44-374 Оксана.


Складний 

Спортивний гірський похід із елементами моря та сходженням на вершину Тахталу (2365м).. Для активних молодих людей без зайвої «лірики» та з мінімум селфі. Для туристів «атлетів», що люблять щось долати, покоряти, переборювати. Практично хард-корд. Середні відстані в день – 20 км. Маршрут потребує фізичної підготовки учасників. І ще – це буде наймеш людна подорож! Як по кількості учасників так і по маршруту.

Середній

Поєднання активного пересування в просторі та релаксу. Середні відстані 13 км. Потребує середньої підготовки та витривалості, оскільки рельєф важчий ніж у Карпатах із частими перепадами висот.

Легкий

Медитація, релакс, гори (вид знизу) або з легкого траверсу по периметру, морські бухти в квітах олеандрів. Подорож підходить навіть для людей із складнощами у здоров’ї. А також філософам, романтикам та поетам, бо є час розглянути квіточки, ящірки, рибки під водою та майже всіх метеликів в мордочку. Середні відстані в день 6 км.   Маршрут не потребує особливої фізичної підготовки.

Увага! Легкий похід передбачає рух ногами із рюкзаком по рельєфу на невеликі відстані!

Погода, температура: вдень+23-28; вночі +15-17. Температура води в морі +18-22. Можливі дощі.(раз на 2 тижні зливи) В горах у гірській частині маршруту нічні температури можливі +5-7

Інструктор Корсун Оксана. Досвід: пройшла  всю Лікійську стежку, провела 8 гірських походів по Кавказу, організація альпіністських сходжень на вершини Кавказу (Ельбрус, Лайла, Віа-Тау, Доломіти, Тризуб тощо); має досвід організації багаторазових зимових сходжень та походів по Карпатах.

Інструктор Бурлака Олег: технічна підтримка, фото опис маршруту.

Особливості:

Найнижча вартість;

Розподіл учасників по підготовці та інтересах на групи

Широка можливість по вибору маршруту, оскільки керівник проекту пройшов всю Лікійську стежку.

Можливі додаткові терміни додаткових подорожей до або після вказаних дат і по маршрутах, не прописаних вище,  оскільки маршрут настільки довгий та цікавий що в три подорожі не помістиш і десятої долі всіх чудес та красот.

Багато  інформації ви знайдете саме на фото за посиланнями:

https://photos.app.goo.gl/VaBJcKJMfEKZJ8Xh8

https://photos.app.goo.gl/rizDYC1MTg9p1h1t9

https://photos.app.goo.gl/P4REKRmjaRr1WYjV9

 

 

 

Комментирование запрещено